O nas

Nasza firma

Jednym z największych pragnień człowieka było i jest do dzisiaj możliwość swobodnego latania. . .
Będziesz zaskoczony, jak łatwo to teraz zrobić ! W Smart Aero Flight Academy organizujemy szkolenia lotnicze przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności lub podnieść swoje dotychczasowe kwalifikacje, jak i dla amatorów, którzy dopiero rozpoczynają swoją podniebną przygodę. Licencja pilota turystycznego, uprawnienia IR(A), uprawnienia na samoloty wielosilnikowe. . . To tylko część naszej bogatej oferty! Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego każde powierzone nam zadanie traktujemy jako swoistą misję do wykonania. Do każdego podchodzimy zawsze indywidualnie i zachowując najwyższą jakość świadczonych usług, staranność i dbałość o każdy detal.

Misja i wartości

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, w której wiemy, jak ważna jest funkcja wykwalifikowanej kadry. Chcemy podnosić swoje umiejętności i stale się rozwijać, dlatego regularnie się szkolimy, aby nasza wiedza i kompetencje były zawsze na najwyższym poziomie.

Chcemy być najlepsi, dlatego konsekwentnie dążymy do osiągnięcia pozycji lidera w segmencie rynku szkoleń lotniczych.

Polegamy na ludziach, ponieważ nie istniejemy bez nich. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, ich pasja i zaangażowanie są dla nas nieocenione.

Zadowolony Klient to dla nas największa nagroda. Robimy wszystko, aby poziom satysfakcji naszych Klientów był najwyższy i stale rósł.

Codziennie przyglądamy się naszej pracy, zastanawiając się, co jeszcze możemy dla Ciebie poprawić.

Swoje siły i zasoby koncentrujemy na uczciwej i rzetelnej pracy.

Wspieramy się wzajemnie i działamy razem – bo razem jest zawsze łatwiej.

Ty, jako nasz Klient, jesteś zawsze w centrum naszej uwagi i wysiłków.

Wiemy doskonale, że sukces naszej firmy zależy od tego, czy zechcecie Państwo wrócić do nas w przyszłości.

HISTORIA TO DZIŚ, TYLKO ŻE WCZORAJ

Historia firmy sięga 2009 roku – to właśnie wtedy, dzięki pasji i nieodpartej chęci spełnienia marzeń pilota Tomasza Malca, powstała nasza trwała, spójna i stabilna firma lotnicza o szerokim zakresie usług i niezwykłym, innowacyjnym podejściu do aspektów samej branży lotniczej.

Uzyskane certyfikaty – organizacji szkolenia lotniczego (ATO) i organizacji obsługi technicznej (AMO) – były jedynie wstępem do grupy, która powstaje i skupia wiele organizacji lotniczych w ramach swoich struktur. Doświadczenia zdobyte „w liniach lotniczych” przez Tomasza Malca i jego ojca – Andrzeja Malca, stały kontakt obu z tzw. dużą branżą lotniczą, poszukiwanie rozwiązań sprawdzonych i ugruntowanych w krajach zachodnioeuropejskich, doprowadziły do powstania kolejnych podmiotów, w tym Organizacji Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu (CAMO) oraz realizacji celu najwyższego – certyfikacji komercyjnego transportu lotniczego (AOC) w ramach spółki Smart Jet

Odwieczna pasja do latania i ogromne doświadczenie lotnicze Andrzeja Malca w połączeniu z biznesową zaciekłością i intuicją lotniczą Tomasza Malca dają niespotykaną dotąd mieszankę, która gwarantuje stały rozwój naszych organizacji.

Indywidualne podejście

Aby zostać pilotem trzeba przejść szkolenie składające się z kilku etapów. Każdy z nas jest inny i dlatego wiemy, jak ważne jest profesjonalne i indywidualne podejście do każdego ucznia. Od samego początku o każdego z Was troszczy się nasz doświadczony instruktor. Jego zadaniem jest zaproponowanie „ścieżki kształcenia”, która pozwoli na osiągnięcie zamierzonych celów w sposób optymalny: efektywny, skuteczny i bezstresowy. Kiedy rozpoczniesz szkolenie, Twój instruktor będzie nadzorował Twoje postępy, odpowiadał na wszystkie Twoje pytania i rozwiązywał wszelkie wątpliwości, a także pomagał Ci w razie potrzeby.