pl en

Serwis

Posiadacie Państwo statek powietrzny korelujący z zakresem zatwierdzenia naszej organizacji obsługowej? Bylibyście zainteresowani otrzymaniem usługi kompleksowej, na najwyższym europejskim poziomie, na czas, przy wykorzystaniu certyfikowanych narzędzi i wyposażenia? Nic prostszego!

Nasz Zespół Techniczny wykonuje zarówno planowe jak i nieplanowe obsługi statków powietrznych, zawsze w sposób sprawny i profesjonalny, przy zachowaniu zachodnioeuropejskich standardów bezpieczeństwa. Potrzebna drobna naprawa statku powietrznego? A może wymiana podzespołu, czy srogo brzmiący przegląd strukturalny? Wszystko to znajduje się w zasięgu naszych możliwości.

Wieloletnie doświadczenie osób zaangażowanych w obsługę statków powietrznych SMARTAERO, pozwoli nam na konsekwentne wypracowanie pozycji lidera na rynku lotniczych stacji obsługowych.

Przekonajcie się sami.

Dla nas wasze bezpieczeństwo jest wartością priorytetową, a dobrze wykonana obsługa jest synonimem pojęcia bezpieczeństwo.

20-25% kosztów nowego samolotu to koszty silników.

Infolinia 24/7

Szkolenie lotnicze? Obsługa statku powietrznego, skomplikowana naprawa? Nadzór nad ciągłą zdatnością do lotu? A może konsultacje w zakresie stworzenia spójnej i zgodnej z przepisami lotniczymi dokumentacji operacyjnej którejkolwiek z organizacji lotniczych AMO, CAMO, FTO, AOC? Odpowiedź jest jedna: To SMARTAERO.

Wszelkie informacje pod numerem telefonu: +48 506 471 893


+48 506 471 893

+48 502 461 101

info@smartaero.pl