pl en

Doradztwo

Działalność lotnicza jest nad wyraz skodyfikowanym obszarem ludzkiej aktywności. To gąszcz nieustannie zmieniających się, nie zawsze jasnych i łatwych w interpretacji przepisów lotniczych, odwołujących się nierzadko do różnych dziedzin życia społecznego. Cechą charakterystyczną działalności lotniczej jest od lat przyjęta zasada spisywania każdej czynności w formie procedur, zatwierdzanych uprzednio przez właściwe władze lotnicze. Każda organizacja lotnicza to stos dokumentacji operacyjnych, podręczników, charakterystyk, których tworzenie i aktualizowanie wymaga wprawy i stanowi nielada wyzwanie dla osób rozpoczynających działalność w branży lotniczej.

Nasz młody, a doświadczony Zespół Konsultacyjny pomoże Państwu przy tworzeniu i pozyskiwaniu stosownej dokumentacji w zakresie CAMO, AMO, FTO czy AOC. Materia, z którą mamy styczność na codzień, jest nam wyjątkowo dobrze znana.

Infolinia

Szkolenie lotnicze? Obsługa statku powietrznego, skomplikowana naprawa? Nadzór nad ciągłą zdatnością do lotu? A może konsultacje w zakresie stworzenia spójnej i zgodnej z przepisami lotniczymi dokumentacji operacyjnej którejkolwiek z organizacji lotniczych AMO, CAMO, FTO, AOC? Odpowiedź jest jedna: To SMARTAERO.

Wszelkie informacje pod numerem telefonu: +48 530 380 090