pl en

Przewóz osób

Pośród przewoźników lotniczych można wyróżnić tych, którzy wykonują połączenia regularne oraz nieregularne z wyszczególnieniem połączeń czarterowych. Przewozem nieregularnym jest przewóz odbywający się bez ustalonego uprzednio rozkładu lotów. Takim właśnie rodzajem przewozów trudnić się będzie lada chwila grupa SMARTAERO. Tu Państwo zadecydują skąd, o jakiej porze i dokąd będą chcieli wybrać się w podróż, przy wykorzystaniu naszego samolotu. Lot biznesowy? Czy może o czysto rekreacyjnym charakterze? Nasz Zespół Operacyjny zapewni sprawny, optymalny, bezpieczny przelot, skrojony na miarę wymagań i potrzeb Klienta.

W chwili obecnej grupa SMARTAERO jest w zaawansowanym procesie certyfikacji przed Urzędem Lotnictwa Cywilnego w zakresie zarobkowego przewozu osób (AOC).

Statystyki mówią, że 10% pasażerów to pasażerowie, którzy nie stawiają się na lot. Dlatego linie lotnicze prawie zawsze sprzedają więcej biletów niż mają miejsc w samolocie. Overbooking nie ma jednak zwykle miejsca w klasie biznes ani pierwszej.

Infolinia 24/7

Szkolenie lotnicze? Obsługa statku powietrznego, skomplikowana naprawa? Nadzór nad ciągłą zdatnością do lotu? A może konsultacje w zakresie stworzenia spójnej i zgodnej z przepisami lotniczymi dokumentacji operacyjnej którejkolwiek z organizacji lotniczych AMO, CAMO, FTO, AOC? Odpowiedź jest jedna: To SMARTAERO.

Wszelkie informacje pod numerem telefonu: +48 506 471 893


+48 506 471 893

+48 502 461 101

info@smartaero.pl