pl en

Nasz zespół

andrzej-malec
Andrzej Malec 
„Niemożliwe to pestka!“


Ogromne doświadczenie poczynając od lotów agro, przez loty transatlantyckie na małych samolotach, po wieloletnią praktykę lotniczą w PLL LOT na 767 / 787. Niezrównany mechanik.
tomek-malec
Tomasz Malec 
„Niezłomny“
 

Człowiek z wizją, dąży do jasno wytyczonego celu, tu nie ma miękkiej gry. F/O PLL LOT na EMB 175, instruktor szkolenia FI(A), pilot z nalotem 3500 TT.

linia

tomek-walentynowicz
Tomasz Walentynowicz
„Człowiek orkiestra“


Dostępny 24h/dobę, zawsze chętny do pomocy, nasz PR-manager w pełnym wymiarze. Specjalista w zakresie umów, dbałości o klienta. Prawa ręka firmy.
karol-frac
Karol Frąc
„Uosobienie spokoju“


nie ma takiego zagadnienia na które by nie znalazł sposobu! Absolwent Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Lotnictwo i Kosmonautyka. Nalot TT 2200. Szef szkolenia teoretycznego Chief Ground Instructor CG(I), instruktor samolotowy FI(A)/CPL, IR, MEP(L).

linia

 
Barbara Frąc
„W dokumentacji nie ma lepszych!


Specjalista CAMO, pracownik biurowy ośrodka szkoelnia ATO, ukończyła studia podyplomowe z Zarządzania Jakością na SGH, audytor wew zintegrowanego systemu zarządzania ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, PN-N-18001:2004.
 
Marek Piórkowski 
„Złota rączka“


Czuwa nieustająco nad niezawodnym stanem technicznym każdego z samolotów, pilot z wieloletnim doświadczeniem, instruktor samolotowy FI(A). Zawsze Ci pomoże, porozmawia na każdy temat.

linia

agnieszka-skwara
Agnieszka Skwara
„Specjalistka od kontaktów zagranicznych“

Absolwentka University of Westminster w Londynie, pilot zawodowy, instruktor samolotowy FI(A) z uprawnieniami SEP(L), MEP(L), IR/SE ME, MCC, JOC. Lotnictwo to jej pasja od ponad 10 lat, przez paralotnie, szybowce, po „duże“ samoloty, w wolnym czasie instruktor narciarstwa alpejskiego i zapalony outdoorowiec.
slawek-myszkowski
Sławomir Myszkowski
„Let`s Fly


Instruktor oraz Pilot Zawodowy z kompletem uprawnień fATPL(A) + MCC + JOC. Absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej w Dęblinie oraz UMK w Toruniu. Prowadzi zajęcia także w języku angielskim.
Lubi podróże, motocykle i grę w hokeja na lodzie.

linia

jedrzej-szpula
Jędrzej Szczypuła
„Pan Archeolog“


Urodzony w Wigilię AD 1991. Lotnictwem zainteresował się w wieku lat 5-6 i konsekwentnie się tego trzyma. Latać zaczął na szybowcach w wieku lat 16 w Aeroklubie Podhalańskim w Łososinie Dolnej. Tam również uzyskał licencję PPL(A) (2011). Równocześnie studiuje archeologię na Uniwersytecie Warszawskim.
szymion-wyczolkowski
Szymon Wyczółkowski
„Dziecko Smarta“


Kilka lat temu zaangażował się i zaczął chłonąć wszystko, co związane z lotnictwem, tak mu zostało do dziś. Przesiadywał w ośrodku dniami i nocami, aż Pan Człowiek Orkiestra uznał, ze nadszedł czas aby go wykorzystać. Od tego czasu zaczął robić wszystko, co zrobienia wymaga i być przez niego zrobione może.

linia

Infolinia 24/7

Szkolenie lotnicze? Obsługa statku powietrznego, skomplikowana naprawa? Nadzór nad ciągłą zdatnością do lotu? A może konsultacje w zakresie stworzenia spójnej i zgodnej z przepisami lotniczymi dokumentacji operacyjnej którejkolwiek z organizacji lotniczych AMO, CAMO, FTO, AOC? Odpowiedź jest jedna: To SMARTAERO.

Wszelkie informacje pod numerem telefonu: +48 506 471 893


+48 506 471 893

+48 502 461 101

info@smartaero.pl