pl en

OGŁOSZENIE O NABORZE DO PRACY

Firma Smart Aero Service poszukuje kandydata na stanowisko technika-mechanika w Organizacji Obsługowej PL.145.061

Specyfikacja:

  • umowa o pracę (pełny wymiar)

lub

  • zlecenie stałe /
  • kontrakt

- BARDZO ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE -

Miejsce wykonywania pracy:

  • Port Lotniczy Warszawa Modlin (EPMO/WMI)

Czas pracy:

  • Elastyczny czas pracy (godziny i dni nienormowane)

Główne obowiązki:

  • obsługa liniowa i hangarowa samolotów z silnikami tłokowymi
  • nadzór nad całokształtem obsług w organizacji
  • nadzór nad magazynem części i materiałów eksploatacyjnych, gospodarowanie
  • praca w zastępstwie szefa tecznicznego, z uwzględnieniem ograniczeń

Wymagania konieczne:

  • licencja mechanika B1.2
  • znajomość metod i zasad obsług technicznych samolotów w ramach podkategorii 2 (samoloty z silnikami tłokowymi)
  • znajomość nomenklatury technicznej, języka obsługi
  • znajomość mających zastosowanie przepisów PART-66, PART-145, PART-M
  • język angielski w stopniu komunikatywnym, język angielski techniczny

Dodatkowe atuty:

  • ukończone szkolenia i kursy branżowe
  • doświadczenie w obsłudze technicznej w ramach B1.2, w środowisku PART-145, z możliwością poświadczania obsługi

Wymagane dokumenty:

Infolinia 24/7

Szkolenie lotnicze? Obsługa statku powietrznego, skomplikowana naprawa? Nadzór nad ciągłą zdatnością do lotu? A może konsultacje w zakresie stworzenia spójnej i zgodnej z przepisami lotniczymi dokumentacji operacyjnej którejkolwiek z organizacji lotniczych AMO, CAMO, FTO, AOC? Odpowiedź jest jedna: To SMARTAERO.

Wszelkie informacje pod numerem telefonu: +48 506 471 893

+48 506 471 893

+48 502 461 101

info@smartaero.pl